SMAKI WELLNESS

Przepisy wellness to nowy portal grupy Comfortum. Rekomendujemy Państwu przepisy w stylu "wellness", będące owocem wieloletnich doświadczeń najlepszych Szefów Kuchni hoteli SPA & Wellness. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania własnych przepisów, które pokażą, że kuchnia może być nie tylko zdrowa, smaczna i elegancko podana. Może ona być również inspiracją do rozwoju duchowego i przyczynkiem do naszego atrakcyjnego wyglądu. Czekają na Państwa konkursy, gdzie co miesiąc można wygrać cenne nagrody: pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA czy też kosmetyki SPA.

1239214_39711428_963409

Szukaj przepisuPrzepis dnia:
Grillowane krewetki Black Tiger na bukiecie
Awokado , Cytryna , 50 g Czosnek , 100 g Kiełki nasion słonecznika , 600 g Krewetka ...
Czytaj więcej...
Restauracja Manor House SPA Pałac Odrowążów
Adres:
Czachowskiego 56
Chlewiska 26-510
Kontakt telefoniczny:
+48 48 628 70 61
Adres strony internetowej:
Kontakt elektroniczny:
Hotel:

Klimatyczna restauracja Manor House kusi szeroką ofertą wyśmienitych dań tradycyjnej kuchni polskiej i wegańskiej oraz wg „Diety Życia”.

Dania w hotelowej restauracji bazują na regionalnej żywności oraz ożywionej wodzie Grandera, która sprawia, iż walory smakowe, jak i zdrowotne oferowanych potraw i napojów zostają znacząco poprawione.

Restauracja oferuje także bogaty wybór win starannie wyselekcjonowanych przy współpracy z cenionym sommelierem oraz wybitnym znawcą win - Jarosławem Cybulskim.

Zostaw komentarz: