SMAKI WELLNESS

Przepisy wellness to nowy portal grupy Comfortum. Rekomendujemy Państwu przepisy w stylu "wellness", będące owocem wieloletnich doświadczeń najlepszych Szefów Kuchni hoteli SPA & Wellness. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania własnych przepisów, które pokażą, że kuchnia może być nie tylko zdrowa, smaczna i elegancko podana. Może ona być również inspiracją do rozwoju duchowego i przyczynkiem do naszego atrakcyjnego wyglądu. Czekają na Państwa konkursy, gdzie co miesiąc można wygrać cenne nagrody: pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA czy też kosmetyki SPA.

1239214_39711428_963409

Szukaj przepisuPrzepis dnia:
Grillowane krewetki Black Tiger na bukiecie
Awokado , Cytryna , 50 g Czosnek , 100 g Kiełki nasion słonecznika , 600 g Krewetka ...
Czytaj więcej...
IV edycja największych na Śląsku Targów Technologii Przetwórstwa Spożywczego Gastrosilesia 2016
2016-06-29 11:09:19

Targi GastroSilesia to miejsce spotkań producentów, dystrybutorów, dostawców i ekspertów z branży HoReCa oraz spożywczej. Głównym założeniem Targów jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby branż i zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług. 
Impreza odbędzie się 13-14 września 2016 w Chorzowie, przy ulicy Adamieckiego 8. Stoiska będą dostępne dla odwiedzających w godzinach: 9.00-17.00 każdego dnia. Wstęp na targi jest bezpłatny.

Głównym założeniem Targów jest kompleksowa odpowiedź na potrzeby branż, zbudowanie platformy wymiany doświadczeń i usług, a także zaprezentowanie nowych kierunków w gastronomii oraz zdobycie informacji o rynku i trendach. Do udziału w Targach zapraszamy producentów i dystrybutorów działających na rynku HoReCa, właścicieli lokali gastronomicznych, food cornerów, szefów kuchni, przyszłych restauratorów, przedstawicieli grup zakupowych, właścicieli sklepów oraz firm związanych z branżą.

Zostaw komentarz: