SMAKI WELLNESS

Przepisy wellness to nowy portal grupy Comfortum. Rekomendujemy Państwu przepisy w stylu "wellness", będące owocem wieloletnich doświadczeń najlepszych Szefów Kuchni hoteli SPA & Wellness. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania własnych przepisów, które pokażą, że kuchnia może być nie tylko zdrowa, smaczna i elegancko podana. Może ona być również inspiracją do rozwoju duchowego i przyczynkiem do naszego atrakcyjnego wyglądu. Czekają na Państwa konkursy, gdzie co miesiąc można wygrać cenne nagrody: pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA czy też kosmetyki SPA.

1239214_39711428_963409

Szukaj przepisuPrzepis dnia:
Grillowane krewetki Black Tiger na bukiecie
Awokado , Cytryna , 50 g Czosnek , 100 g Kiełki nasion słonecznika , 600 g Krewetka ...
Czytaj więcej...
Jesteś szefem kuchni albo właścicielem restauracji?

496808_26483369_941973Gdy reprezentujecie Państwo restaurację hotelową, restaurację samodzielną lub inny podmiot gospodarczy prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego. Postaramy skontaktować się z Państwem w ciągu 24h w celu przedstawienia możliwości współpracy w zakresie portalu i książki kulinarnej „Zdrowe Smaki Wellness”.

Formularz kontaktowy

Chciałbyś dodać przepis i wygrać pobyt w SPA?

189659_2508_643463Zapraszamy do dodawania przepisów kulinarnych w stylu Wellness wszystkie osoby fizyczne, które nie reprezentują podmiotów gospodarczych. Raz w miesiącu spośród wszystkich przepisów wybierzemy najlepszy przepis – autor przepisu pojedzie na weekend do hotelu SPA & Wellness. Zalogowana osoba zostanie poinformowana drogą mailową o wygranej. Raz w roku wybierzemy przepis Roku – nagrodzony super cenną nagrodą kulinarną (zobacz regulamin).


ZALOGUJ SIĘ:
Jeżeli nie posiadasz konta: Zarejestruj się