SMAKI WELLNESS

Przepisy wellness to nowy portal grupy Comfortum. Rekomendujemy Państwu przepisy w stylu "wellness", będące owocem wieloletnich doświadczeń najlepszych Szefów Kuchni hoteli SPA & Wellness. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania własnych przepisów, które pokażą, że kuchnia może być nie tylko zdrowa, smaczna i elegancko podana. Może ona być również inspiracją do rozwoju duchowego i przyczynkiem do naszego atrakcyjnego wyglądu. Czekają na Państwa konkursy, gdzie co miesiąc można wygrać cenne nagrody: pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA czy też kosmetyki SPA.

1239214_39711428_963409

Szukaj przepisuPrzepis dnia:
Grillowane krewetki Black Tiger na bukiecie
Awokado , Cytryna , 50 g Czosnek , 100 g Kiełki nasion słonecznika , 600 g Krewetka ...
Czytaj więcej...
Regulamin Konkursu

Konkurs: Najlepszy przepis Użytkownika

Konkurs w miesiącu 05.2011

W konkursie co miesiąc najlepsi użytkownicy będą otrzymywać wyjazd do SPA i atrakcyjne nagrody.

 

Informacje ogólne:

 1. Organizatorem konkursu jest firma Comfortum, właściciel Paweł Polka z siedzibą w Łodzi, przy ul. Piotrkowskiej 165/169 l.502
 2. W konkursie mogą wziąć udział użytkownicy, którzy założyli w serwisie konto i są aktywni tj. będą dodawać zdjęcia, przepisy i komentarze jako zalogowani użytkownicy.
  1. Konkurs trwa zawsze od 1 do ostatniego dnia danego miesiąca.
  2. Za obsługę Konkursu w zakresie nadzorowania jego przebiegu, przyjmowania zgłoszeń, weryfikację przesłanych przepisów i głosów, zaprezentowanie zwycięzców, przekazanie nagród odpowiada Redakcja www.przepisy-wellness.pl
  3. W Konkursie zgłaszane i oceniane są przepisy kulinarne

 

Udział w konkursie:

 1. 1. Uczestnikami mogą być wyłącznie osoby pełnoletnie
 2. 2. Uczestnikami Konkursu, zgłaszającymi przepisy, mogą być wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy Portalu
 3. Uczestnikami Konkursu nie mogą być pracownicy Redakcji oraz firmy Comfortum i firm zależnych
 4. Każdy Uczestnik może dodać dowolną ilość przepisów
 5. Uczestnik zgłaszający przepis w Konkursie oświadcza, że ma prawo opublikowania zgłaszanego przepisu i nie narusza praw osób trzecich poprzez publikację przepisu.
 6. Uczestnik zgłaszający przepis ponosi odpowiedzialność za roszczenia osób trzecich odnośnie do praw autorskich zamieszczonych przez siebie przepisów.
 7. Przepisy kulinarne mogą być zgłaszane wyłącznie poprzez odpowiedni formularz umieszczony w Portalu. Zgłoszenia przepisów w innej formie będą nieważne.
 8. Uczestnik udziela Redakcji bezterminowego prawa do publikowania przekazanych podczas Konkursu przepisów. Prawo to dotyczy wyłącznie publikacji w Portalu.
 9. Uczestnik nie może usunąć lub edytować zgłoszonych przez siebie przepisów przez cały okres trwania Konkursu oraz po zamknięciu Konkursu.
 10. Wymagane jest, by Uczestnik każdy załączony przepis opatrzył oryginalnym zdjęciem potrawy wykonanym osobiście przez autora przepisu lub fotografa (uczestnik musi mieć do zdjęcia prawa autorskie – lub zgodę autora na ich wykorzystanie).
 11. Przepisy mają mieć wpisane wartości odżywcze na podstawie programu................................, przepisy będą sprawdzane pod tym kątem. Jeśli są wpisane nieprawidłowe wartości odżywcze Uczestnik zostaje wykluczony z Konkursu na dany miesiąc, zaś jego miejsce zajmuje kolejny przepis z listy (20 przepisów w Konkursie).

 

Udział w głosowaniu:

 1. Udział w głosowaniu mogą brać użytkownicy Portalu www.przepisy-wellness.pl
 2. Głosy mogą być oddawane wyłącznie poprzez przeznaczony do tego formularz udostępniony w Portalu. Głosy przekazane w innej formie będą nieważne.
 3. Każdy użytkownik może oddać maksimum 10 głosów na różne przepisy

 

Sposób naliczania głosów, wyłonienie zwycięzcy i nagrody:

Przez pierwsze trzy tygodnie Konkursu użytkownicy oddają głosy na wybrane przez siebie przepisy. Spośród 20 o największej ilości głosów zostaną wybrane przez jury 3 najlepsze.

1. Zwycięzcami zostają użytkownicy mających największą ilość punktów w danym miesiącu

2. Lista najlepszych użytkowników jest sortowana:

- po sumie punktów oddanych na przepisy

- ocenie jury (W skład jury wchodzi Redakcja portalu przepisy-wellness.pl: Anita Kot, Paweł Polka oraz Katarzyna Wicherska)

3. Wyniki konkursu będą publikowane na stronie serwisu raz w miesiącu.

4. E-mail konkursowy na który należy kierować wszelkie pytania to: kontakt@przepisy-wellness.pl

5. Użytkownicy którzy złamią regulamin zostaną wykluczeni z konkursu i w danym miesiącu nie będą im naliczane punkty.

6. Firma Comfortum zastrzega sobie prawo do zmiany regulaminu


Nagrody:

W konkursie przewidziane są następujące nagrody:

1. nagroda miesiąca: weekendowy pobyt w hotelu SPA dla 2 osób (noclegi, wyżywienie HB,    zabiegi SPA) o wartości 600 zł

2. nagroda 2 i 3: zestawy kosmetyków SPA

 

Przekazanie nagród i odpowiedzialność:

 1. Przekazanie nagród odbywa się wyłącznie drogą pocztową na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
 2. Koszt przesłania nagrody ponosi Redakcja. Nagrody będą dostarczone przesyłką kurierską.
 3. Potwierdzeniem odbioru nagrody będzie potwierdzenie odbioru przesyłki kurierskiej.
 4. Nagrody nieodebrane przez adresata przechodzą na własność Redakcji i pozostają wyłącznie do dyspozycji Redakcji. Adresat nie ma prawa do wnoszenia roszczeń z tytułu nieodebrania przesyłki w terminie.
 5. Redakcja zobowiązuje się do przekazania niezbędnych dokumentów stanowiących podstawę roszczeń gwarancyjnych w odniesieniu do przedmiotów stanowiących nagrodę.
 6. Przedmioty stanowiące nagrody są przedmiotami nowymi i nieużywanymi.


Odwołania, zgłaszanie uwag i nadużyć:

 1. Zgłaszanie wszelkich nadużyć związanych z przebiegiem konkursu lub naruszenia któregokolwiek z punktów niniejszego Regulaminu możliwe jest wyłącznie poprzez formularz kontaktowy Portalu.


Zastrzeżenia:

 1. Redakcja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treść przepisów oraz jakiekolwiek skutki przygotowania i spożycia potraw wykonanych na podstawie prezentowanych przepisów kulinarnych.
 2. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za poprawne działanie przedmiotów lub wykonywanie usług będących nagrodami.
 3. Redakcja nie bierze odpowiedzialności za jakiekolwiek skutki użytkowania przedmiotów lub wykonywanie usług stanowiących nagrody
Zostaw komentarz: