SMAKI WELLNESS

Przepisy wellness to nowy portal grupy Comfortum. Rekomendujemy Państwu przepisy w stylu "wellness", będące owocem wieloletnich doświadczeń najlepszych Szefów Kuchni hoteli SPA & Wellness. Serdecznie zapraszamy do zamieszczania własnych przepisów, które pokażą, że kuchnia może być nie tylko zdrowa, smaczna i elegancko podana. Może ona być również inspiracją do rozwoju duchowego i przyczynkiem do naszego atrakcyjnego wyglądu. Czekają na Państwa konkursy, gdzie co miesiąc można wygrać cenne nagrody: pobyt w ekskluzywnym hotelu SPA czy też kosmetyki SPA.

1239214_39711428_963409

Szukaj przepisuPrzepis dnia:
Grillowane krewetki Black Tiger na bukiecie
Awokado , Cytryna , 50 g Czosnek , 100 g Kiełki nasion słonecznika , 600 g Krewetka ...
Czytaj więcej...
Restauracja Pensjonatu Afrodyta SPA Ośno Lubuskie
Adres:
Grunwaldzka 46
Ośno Lubuskie 69-220
Kontakt telefoniczny:
095 757 62 81
Adres strony internetowej:
Kontakt elektroniczny:
Hotel:

Spa Afrodyta specjalizuje się w wyjątkowo  pięknie podanych i niezwykle smacznych potrawach. Klientów urzeka dbałość  o urozmaicenie menu oraz nadanie potrawom niepowtarzalnego smaku, aromatu i wyglądu. Każdego dnia serwowane są tu posiłki dietetyczne, ale i pełnokaloryczne, a na życzenie klientów przygotowywane są również dania specjalne. Można  smakować wyśmienitych wędlin, produkowanych według tradycyjnych receptur, ryb z własnych stawów  i smacznego świeżego pieczywa wypiekanego we własnej piekarni.

Odpowiednie żywienie w istotny sposób wpływa na nasze zdrowie, kondycję, witalność, urodę, nastrój, a także sprawność mózgu. Zestaw 3 wykwintnych dań, łatwych w przygotowaniu, zdrowych i zawierających niezbędne składniki odżywcze, dostarczy wspaniałych doznań smakowych, wpływając także na zdrowie, urodę i dobre samopoczucie.

Przepisy restauracji:
Zostaw komentarz: